Eksperiencë
ndryshe!

Slider Item

Eksploroni
dhomat tona

Slider Item

Prishtina
Downtown

Slider Item

Dhomat

Restaurant

Restaurant Image

Garden Open Kitchen ofron menu të pasur dhe ushqim të shijshëm. Kuzhinë moderne mesdhetare që shërben pjata dhe pije unike.
Restoranti ofron një menu me përbërës të cilësisë së lartë, të kuruar dhe gatuar nga shefi ynë i kuzhinës, i cili kujdeset që gjithçka është në krye për të kënaqur shqisat e juaja. Vendi ideal për takime me shoqëri dhe familje apo takime biznesi.

Më shumë
Menu

Rezervo Tani